Nohavičky TENA Pants Super

Nohavičky TENA Pants Super sú jednorazové jemné nohavičky s pohodlným tvarom. S mnohými inovatívnymi prvkami poskytujú trojitú ochranu „Triple Protection“ pred pretečením, zápachom a vlhkosťou.

  • Výnimočná dvojitá absorpčná zóna Dual Absorption Zone pre optimálny pocit sucha a ochranu
  • Integrované bariéry proti pretečeniu pre väčšiu bezpečnosť
  • Neutralizátor zápachu znižuje riziko amoniakového zápachu

Popis

Tena pants super large Kód štátnej autority (ŠÚKL)B69260

Elastické, vysoko absorpčné nohavičky sú určené pre stredný až ťažký stupeň inkontinencie, savosť 2010 ml vhodné pri veľkom úniku moču (nad 20 ml za 4 hod) a fekálnej inkontinencii, priedušné, nie je potrebná ďalšia fixácia, obzvlášť vhodné pre mobilných pacientov, pre mužov aj ženy.

Tena pants super medium Kód štátnej autority (ŠÚKL) B69259

Elastické, vysoko absorpčné nohavičky sú určené pre stredný až ťažký stupeň inkontinencie.Veľkosť M (obvod bokov: 80 – 110cm), savosť – 2010 ml. Vhodné pri veľkom úniku moču (nad 20 ml za 4 hod) a fekálnej inkontinencii , nie je potrebná ďalšia fixácia, obzvlášť vhodné pre mobilných pacientov, pre mužov aj ženy.

Tena pants super small Kód štátnej autority (ŠÚKL) B69258

Elastické, vysoko absorpčné nohavičky sú určené pre stredný až ťažký stupeň inkontinencie. Pre dospelých, vhodné pre mužov aj ženy. Veľkosť S ( obvod bokov: 65 – 85 cm), savosť – 2010 ml. Vhodné pri veľkom úniku moču (nad 20 ml za 4 hod) a fekálnej inkontinencii, nie je potrebná ďalšia fixácia, obzvlášť vhodné pre mobilných pacientov, pre mužov aj ženy.

Nohavičky TENA Pants Super

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Nohavičky TENA Pants Super”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na začiatok