Hyal-Drop Multi 10 ml

8.90

HYAL Drop multi sú zvlhčujúce očné kvapky výrobcu Bausch and Lomb, ktoré boli vyvinuté na báze prirodzených ľudkých sĺz. Poskytujú úľavu a ukľudnenie podráždeným a suchým očiam a môžu byť používané tiež ku zvlhčeniu všetkých typov mäkkých aj tvrdých kontaktných šošoviek.

Prosím opýtajte sa na dostupnosť výrobku pred objednaním na adrese zdravofarm81@gmail.com alebo na tel. čísle 0556233854.

Popis

Očné kvapky Hyal Drop multi neobsahujú žiadne konzervačné látky, ich dávkovanie teda nemusí byť nijako obmedzené a môžu byť používané podľa potreby bez obáv z možných vedľajších účinkov. Účinnou zvlhčujúcou zložkou kvapiek je kyselina hyalurónová (hyaluronát sodný) – látkam ktorá sa prirodzene vyskytuje v ľudskom organizme a tvorí jednu zo zložiek sĺz a sklovca oka.

Patentovaný aplikačný systém

Súčasťou fľaštičky kvapiek Hyal Drop multi je patentovaný aplikačný mechanizmus, ktorý zaisťuje pohodlnú manipuláciu a presné dávkovanie, pričom je zachovávaná sterilita celého aplikátora a minimalizovaná možnosť kontaminácie očí nežiaducimi mikroorganizmami.

Ako Hyal-Drops multi používať?

Kvapky Hyal Drop multi sú určené pre všetkých, ktorí trpia pocitom suchých alebo podráždených očí. Pomáhajú ku stabilizácii slzného filmu oka, čím zamedzujú vysychaniu. Eliminujú negatívne vplyvy vonkajšieho prostredia, ako sú smog, vietor, klimatizovaný alebo prašný vzduch. Doba použiteľnosti týchto kvapiek činí po ich otvorení 3 mesiace.

Máte suché alebo červené oči?

Očné kvapky Hyal Drop multi pomáhajú proti tzv. pocitu suchých očí. K lubrikácii kontaktných šošoviek sú ideálnym doplnkom, hlavne vo veternom či mrazivom počasí, alebo v prašnom či suchom prostredí. Kvapky do očí kvapneme opatrne a pomaly, vždy keď máme nepríjemný alebo dráždivý pocit v očiach.

Hyal-Drop Multi 10 ml

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Hyal-Drop Multi 10 ml”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na začiatok