Gymnastická fitlopta OVERBALL 26 cm

6.50

Univerzálna lopta pre fyzioterapiu, posilňovanie, hru i relaxáciu. Môžete ju využiť napríklad na stláčanie, na posilňovanie brušného svalstva či ako stabilizačnú pomôcku pri sede. Lopta je veľmi ľahká, mäkká a priľnavá.

Prosím opýtajte sa na dostupnosť výrobku pred objednaním na adrese zdravofarm81@gmail.com alebo na tel. čísle 0556233854.

Kategórie:

Popis

Malá gumenná lopta (priemer 26 cm) vhodná ako pomôcka pri cvičení zameranom na vyrovnávanie svalových disbalancií.

Vďaka overballu sa telo pri cvičení dostáva do balančných polôh, čím sa zvyšuje nápor na hlboký stabizačný svalový systém a tým sa zvyšuje intenzita cvičenia.

Program má kondičný charakter, je individuálny alebo pre malú skupinu cvičencov.

Hlavná motivácia cvičenia Balantes je formovanie postavy, vypracovávanie silného svalstva centra sily – Power House, predlžovanie a zoštíhovanie dlhých svalov dolných končatín, ako aj redukcia nadváhy a odbúranie stresu.

Overball je malá, mäkká lopta o priemere 26 cm s veľkou odolnosťou. Veľmi jednoduchá a účinná cvičebná a rehabilitačná pomôcka, pri ktorej sa chrbtica uvoľní, skrátené svalstvo sa napne a dôjde k posilneniu podporného svalstva. Overball slúži aj ako vhodná opora chrbtice. Pri pozvoľných a pomalých pohyboch ho môžeme využiť aj ako účinný masážny nástroj na kŕčovito stiahnuté svalstvo. Výborné výsledky dosiahneme v prípade kombinácie cvikov s dychovým cvičením. Over Ball sa osvedčil pri cvičení doma, na pracovisku, na cestách, kdekoľvek.

  • príjemné cvičenia
  • odblokovanie a uvoľnenie chrbtice
  • správne držanie tela a rovnováha
  • zdravý a ohybný chrbát
  • spevnenie podporného svalstva
  • naťahovanie celého tela
  • správne dýchanie

Súčasťou balenia je nafukovacia trubička a zátka.

Gymnastická fitlopta OVERBALL 26 cm

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Gymnastická fitlopta OVERBALL 26 cm”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok