Delta colostrum 30cps

14.90

Prosím opýtajte sa na dostupnosť výrobku pred objednaním na adrese zdravofarm81@gmail.com alebo na tel. čísle 0556233854.

Popis

Delta COLOSTRUM® EKO Kapsule – 100% prírodné kravské kolostrum v prášku v kapsuli, vyrábané studenou technológiou INTENSIVE+, ktorá zabezpečuje najvyššiu dostupnosť vzácnych zložiek obsiahnutých v DELTA COLOSTRE.

V období zvýšenej chorobnosti je DELTA COLOSTRUM® vyhľadávané najmä kôli jeho rýchlemu nástupu a tiež výnimočnej čistote a bezpečnosti. Je testované na rezíduá antibiotík a mnoho ďalších testov, ktorým je podrobená každá jedna dávka ho radí k najvyššie hodnoteným kolostrám na svete.

Počas tvrdého tréningu sa do tela uvoľňujú metabolity, ktoré oslabujú imunitu a spolu s vysokým nárokom na rôzne látky, ktoré telo pri takejto záťaži spotrebúva, vystavujú organizmus ešte vyššej záťaži. Narastá riziko choroby či zranenia. Dopĺňať tieto látky, napomáhať regenerácii a podporiť odolnosť dokáže práve kvalitné kolostrum, ktoré je pre športovcov mimoriadne vhodné v tomto období.

Delta colostrum 30cps

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Delta colostrum 30cps”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prejsť na začiatok