ANIODENT aniónová zubná pasta s minerálnymi soľami 165 gramov

5.85

Aniónová zubná pasta s minerálnymi soľami “ANIODENT Mineral” je zubná pasta s jedinečným obsahom aniónov a minerálnych solí, obsahuje vzácnu zložku starú milióny rokov a je revolučným prielomom vo svete dentálnej hygieny. Spojením esencie naturálnych minerálnych solí a modernej technológie Vám zubná pasta poskytne osviežujúcu chuť a mimoriadnu ochranu chrupu a ďasien, čím Vám zaistí komplexnú a dlhotrvajúcu starostlivosť o Vaše dentálne zdravie.

Prosím opýtajte sa na dostupnosť výrobku pred objednaním na adrese zdravofarm81@gmail.com alebo na tel. čísle 0556233854.

Kategórie: ,

Popis

Vlastnosti zubnej pasty:

posilňuje zuby
prevencia pred paradentózou
bieli zuby
chráni pred zubným kazom
osviežuje dych
stabilizuje pH hodnoty v ústach
je to koncentrát – postačuje hrášková veľkosť

Zloženie:

Prvohorné minerálne soli – vznikli kryštalizáciou morskej vody pred 300 miliónmi rokov, dnes získavanej najmä z Tibetu a provincie Qinghai. Dokážu produktovať prospešné anióny, vytvárajúce na povrchu zubu ochrannú vrstvu, ktorá zabraňuje baktériám preniknúť do zubov, vzniku paradentózy, krvácaniu ďasien a ďalších nepríjemných problémov. Obsahujú mnoho prvkov prospešných pre ľudské telo, vrátane jódu, draslíka, vápnika, horčíka, železa, atď. Anióny absorbujú anaerobné baktérie v ústach a tým účinne zabraňujú vzniku paradentózy. Anióny ďalej tvoria ochrannú vrstvu okolo zubov a ako štít bránia zuby pred ich poškodením.

Hydratovaná silica (bieliaca zložka) – dokáže odstraňovať škvrny aj bez poškodzovania zubnej skloviny a zároveň chráni zuby. Špeciálne pridávaná zložka Xylitol pomáha zabrániť rozširovaniu zubného kazu.

Vitamín B2 – dokáže efektívne redukovať zápaly v ústnej dutine, pier a jazyka. Takisto podporuje metabolizmus ďasien a tým celkovo posilňuje zdravie.

Prírodné extrakty zeleného čaju a mäty piepornej – obe zložky zabezpečujú dlhotrvajúci a svieži dych. Majú dezinfekčné a protivírusové účinky, pomáhajú zabrániť kazivosti zubov, vzniku zubného povlaku a eliminuje zápaly v ústnej dutine

Minerálna zubná pasta neobsahuje cukor ani fluorid.

Použitie: Pre zdravú ochranu chrupu a ústnej dutiny odporúčame používať zubnú pastu ráno a večer po dobu 3 minút. Je to koncentrát – na 1 vyčistenie postačuje hrášková veľkosť.

Balenie: 165 g

ANIODENT aniónová zubná pasta s minerálnymi soľami 165 gramov

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “ANIODENT aniónová zubná pasta s minerálnymi soľami 165 gramov”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Prejsť na začiatok